مراسم گرامیداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در مرکز آموزش فنی و حرفه ای بندرگز برگزار شد


به گزارش روابط عمومي مرکز آموزش آموزش فني وحرفه اي شهرستان بندرگز، مراسم گرامیداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و سالروز قیام خونین 15 خرداد با حضور ریئس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بندرگز ،کارکنان و کارآموزان برگزار گردید .
مسعودی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بندرگز ضمن تشکر از حضور رئیس اداره تبلیغات اسلامی و کارآموزان و همکاران گفت: در ماه پر فیض و برکت رمضان و در سی امین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) و پنجاه و ششمین سالگرد قیام خونین یوم الله 15 خرداد که با نام و یاد امام راحل عظیم الشأن گره خورده، با حضور در مراسم بزرگداشت آن یار سفر کرده و تجدید بیعت با آرمان های والای ایشان و انقلاب اسلامی، با شهدا و امام شهیدان پیمان می‌بندیم که ادامه دهندۀ راه روشن و پرنورشان باشیم.
حجت‌الاسلام والمسلمین کوهستانی گفت: امروز جامعه ما نیازمند ترویج اندیشه‌های امام خمینی(ره) است و آن اتکاء به توان داخلی و بومی سازی توان علمی کشور و نه به شرق و غرب و آ ن کلام معرو ف (نه شرقی ، نه غربی فقط جمهوری اسلامی) این ایام فرصت مناسبی است تا از سیره امام(ره) در جهت ترویج خوبی‌ها و تبیین آن برای نسل‌های آینده در این زمینه بهره برد. نقطه قوت امام خمینی(ره) پس از خداوند متعال، مردم بودند. امام(ره) معتقد بود مردم وقتی آگاه، متحد و مجهز به سلاح ایمان شوند، هیچ نیرویی نمی‌تواند در برابر آنها ایستادگی کند.
وی در ادامه تصریح کرد: در سی امین سالگرد رحلت امام خمینی (ره) باید صیرت، نگاه و اندیشه امام بازگو شود تا جوانان و نوجوانان امیدوارتر به پیشرفت علمی و انسانی خود بپردازند.
 
تعداد بازدید کل :‌527
پنج شنبه 10 مهر سال 1399
مصادف با 1442/02/13 هجری قمری
مصادف با 2020/10/01 میلادی

: مناسبت امروز
-