همایش روز کار و کارگر در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بندرگز برگزار شد


همایشی به مناسبت روز کار و کارگر با حضور رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ، ریئس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ، صنف کارگران ساختمانی و کارآموزان در محل مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بندرگز برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومي مرکز آموزش آموزش فني و حرفه اي شهرستان بندرگز ، یوسفعلی مسعودی ، رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای بندرگز ضمن خوش آمدگویی و عرض تبریک به مناسبت روز کار و کارگر ، به ارائه گزارش عملکرد این مرکز پرداخت.
وی در ادامه گفت: در خصوص موضوع کارگران ساختمانی و اصناف با ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی،تامین اجتماعی و صنف کارگری و اصناف همکاری های لازم انجام می شود.
زنگی ،رئیس اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی شهرستان بندرگز نیز ضمن تبریک روزکار و کارگر و تشریح برنامه ها برای این قشر زحمت کش اظهار کرد :لازمه تولید با کیفیت و اشتغال ، مهارت آموزی و پرورش کارگر ماهر می باشد، تا ایجاد اشتغال و درآمد پایدار و امید به زندگی برای کارگران و تولید با کیفیت محقق گردد.
وی در ادامه افزود:حمایت دولتمردان از کارگر و کارفرما یک امر مهمی بشمار میرود تا سالی پرتولید و اشتغالی پایدار داشته باشیم .
درضمن رئیس صنف کارگران شهرستان به گزارش عملکرد این نهاد و از مشکلات این قشر زحمتکش مطالبی را بیان کرد.
در پایان به پرسش و دغدغه کارگران پاسخ داده شد و در ادامه از تعدادی کارآموزان مهارت آموخته برتر و کارگران نمونه شهرستان تقدیر و به رسم یادبود هدایایی اهدا گردید.
 
تعداد بازدید کل :‌394
یکشنبه 11 خرداد سال 1399
مصادف با 1441/10/08 هجری قمری
مصادف با 2020/05/31 میلادی

: مناسبت امروز
-