دیدار مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان با امام جمعه شهرستان بندرگز


به گزارش روابط عمومي مرکز آموزش  آموزش فني وحرفه اي شهرستان بندرگز، این دیدار با حضور مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان بهمراه مدیر حراست اداره کل، رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای بندرگز و جمعی از کارشناسان با امام جمعه شهرستان بندرگز برگزار گردید.

بنابراین گزارش، سیدعلیرضا حسینی طلب مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان ضمن قدردانی و تشکر از حمایت های امام جمعه شهرستان در راستای مهارت آموزی به بیان گزارش عملکرد مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بندرگز در حوزه های مختلف اشاره کرد.

حسینی طلب اظهار داشت: آموزش های مهارتی فنی و حرفه ای، راهکار مناسبی برای رفع معضل بیکاری و ایجاد اشتغال در کشور است و احیا و بازسازی، نقش و جایگاه آموزش‌های فنی و حرفه ای در جامعه و بها دادن به این آموزش ها در بین خانواده ها و جوانان ضروری می باشد.

وی تصریح نمود: باید سهم این آموزش ها در تقویت قابلیت ها، ظرفیت ها و پتانسیل ها مشخص شود که این مهم نیازمند فرهنگ سازی است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان در مورد نقش آموزش های فنی و حرفه ای در کاهش بیکاری، افزود: تربیت نیروهای مهارتی برای ایجاد فرصت های جدید شغلی  از اهداف این سازمان بوده است.

سپس حجه الاسلام و المسلمین حسینی امام جمعه شهرستان بندرگز ترویج فرهنگ فراگیری آموزش های فنی و حرفه ای در شهرستان را ضروری دانست و گفت: متاسفانه برخی از دانش آموختگان دانشگاهی برای ورود به بازار کار تجربه کافی ندارند که باید با یادگیری آموزش های فنی و مهارتی و توانمندسازی آنان زمینه حضور این دانش آموختگان در بازار کار فراهم شود.

وی فعالیت های های مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بندرگز را عالی ارزیابی کرد و از اقدامات انجام شده قدردانی کرد.

تعداد بازدید کل :‌750
یکشنبه 11 خرداد سال 1399
مصادف با 1441/10/08 هجری قمری
مصادف با 2020/05/31 میلادی

: مناسبت امروز
-